+90 (216) 611 13 07
+90 (549) 529 23 75
Müşteri Yorumları
Rıza Öner
Merhaba arkadaşımın tavsiyesi ile sizi öğrendim ve hemen ilk siparişimi verdim. teslimat saatleri; cumartesi de çalıştığım için uygun değildi ama müşteri hizmetleri ve whatsup mesajlaşmaları sonucunca tam istediğim şekilde ürünleri teslim ettiniz. çok teşekkür ederim.
12.05.2018
YENER GÜNER
Ürünlerinizi beğenerek alıyorum. Özellikle Tavuk ve Yumurtanız çok güzel. Tamamen doğal ve çok sağlıklı. Yine aynı şekilde Tereyağ, Kaymak, Süt, Peynir Çeşitleriniz, Sucuk ve Zeytinleriniz bir harika. 2018 başına kadar iş yerim Anadolu yakasında olduğu için sipariş ile ürünlerinizi alabiliyordum. Artık yeni iş yerim ve evim Avrupa yakasında. Sizden ricam Mecidiyeköy´e kadar olan servis hattınızı Çağlayan´a kadar uzatmanız. Bizleri ürünlerinizden mahrum etmeyin. Teşekkürler. İyi çalışmalar.
10.05.2018
HÜLYA YILMAZ
Bir yıldır alışveriş yapıyorum ürünlerinizden ve sevis hizmetinizden çok memnun kaldım.Anneciğimide müşteriniz yaptıp o da çok memnun kaldı özellikle belirtmemi istediği için yazdım.Hayırlı işler bol kazançlar.
29.04.2018
selda duran
çok kısa zaman oldu sizin farkınıza varalı. yakın bir arkaşım tavsiye etti . kendisi gayet memnun ben de ilk alış verişimde gayet memnun kaldım fakat servisle alakalı bi sıkıkntı var sadece bir defalık sipariş verebildim çünkü saatleriniz uyumsuz. çalışan kişileriz hangi saatlerde evde olduğumuz bellidir. kaç defadır sipariş veremiyorum bu sebeple. 18 den sonra teslim yok hafta sonu sadese cumartesi var onu da yine öğlen sonu diyorsunuz. böyle bi servis anlayışı olamaz !!!! bu sorun
06.04.2018
Jülide
Uzun zamandır süt, yumurta, kefir, yoğurt, lor peyniri, sucuk , tavuk birçok ürününüzü kullandım ve oldukça memnunum özellikle acı sucuk sevenler deneyin derim. Servis kaliteniz, müşteri memnuniyetiniz , ilginiz çok iyi. Bol satışlar diliyorum.
21.03.2018
Damla Karaca
Bebeğim için günlük süt arayışında iken tesadüfen denk geldiğim firmanın tüm ürünlerini teker teker denemekteyiz. Şimdiye kadar denediğimiz tüm ürünlerden çok memnun kaldık. Ürünlerin soğuk zincir kırılmadan ve siparişin hemen ertesinde teslim edilmesi, teslimatı yapan kişinin güleryüzlülüğüne kadar tüm ürün ve süreçlerden çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Hizmetleriniz için teşekkür ederiz..
19.03.2018
ozan peşluk
2016 yılında ilk siparişimi verdim.ilk netten sipariş verirken terettüm vardı lakin ürünlerin çoğunu denedikten sonra herkese tavsiye ettim. Çiğ süt ile yoğurt yapmak bir harika kefir çok leziz. yumurtalar güzel şimdide ekmek deneyeceğim.
08.03.2018
Tayfun AKGÜN
3 hafta önce başladım çiğ sütünüzü almaya. Evde bu süt ile yoğurt yapmaktayım. Bugüne kadar 10 farklı yerden çiğ süt almışımdır. En lezzetli, en koyu kıvamlı yoğurdu sizin sütünüzle yaptım. Süt dışında manda-inek sütünden yapılma yoğurdunuzu da denedim, o da enfes. Kalitenizi devam ettirmeniz dileğiyle. Saygılarımla
07.03.2018
Murat
Çalıştığım yerde birisi tavsiye etmişti. O gündür bu gündür doğal süt alıyoruz. Evimizde ev yapımı yoğurdumuz eksik olmuyor. Teslimat sırasında olsun, ürünlerinizin kalitesi olsun her şey çok iyi (y)
04.03.2018
Tayibe surek
Berk sut teşekkürler ürunlerınız çok taze ve lezzetlı .Servisler zamanında ve elemanlar güleryüzlü.Herkese tereddütsüz öneririm
02.03.2018
nuray
herşey çok güzel sevgili kullanıcılar tarhanayı denemenizi özellikle tavsiye ediyorum mükemmel siz sayın berk süt yönetici idareci üretici dağıtım pazarlama ve teknik servislerde olmak üzere çalişan tüm kadroya kalite ve dürüstlüğünüzden ödün vermemeniz dileğiyle herşey için teşekkürler
30.01.2018
Nilgün Aker
Ürünler ,servis başarılı . Kalitenin bozulmaması dileği ile kolay gelsin
26.01.2018
Tevfik Fikret Baran
Dün siparişlerimi aldım, teşekkür ediyorum . Memnuniyet derecem yüksektir. Mayaladığım yoğurtlardan da iyi netice alacağıma inanıyorum. Hayırlı işler dilerim.
24.01.2018
nuray
ilk keşfettiğimden beri alıyorum önceden farklı şişelerde geliyordu ara vermiştim şimdi değişmiş güzeldi bütün ürünlerini denedim BERK süt olarak ilk defa denicem sadece korkum market sütleri gibi olmaz inşallah doğallığını kaybetmemiştir.
14.11.2017
Özden Filiz Alsancak
1.5 yıldır alışveriş yapıyorum.Aldıgım ürünlerin hepsinden memnunum.Yaz boyunca yoktum dondum ve bugün siparişlerimi hemen verdım.Parca tavuk yoktu şimdi o da başlamış bunada cok sevındım.Kolaylıklar dılıyorum
25.10.2017